Studio tańca Revolt - Abcfitness s.c.
Szkoła tańca i rekreacji ruchowej. Placówka oświatowo-wychowawcza oferuje zajęcia z tańca dla dzieci, hip-hopu, aerobiku, pilatesu, latino solo, Belly Dance, tańca weselnego!
Instruktorzy
Dlaczego taniec?
strona www z lat 2007-2010
Historia Revoltu

Po obejrzeniu filmu "Honey" zebrala się grupa dziewcząt 13-17 letnich chcących  nauczyć się gracji i elegancji w tańcach. Zaczęliśmy ćwizyć w Dobromilu we wrześniu 2005 roku na bazie scen z filmu "Honey". Tam też rozpoczęla się Nasza przygoda z nowoczesnymi formami tańca, hip-hopem, disco, latino-solo i tam był wykonany Nasz pierwszy "Andrzejkowy" koncert dla najbliższych.
    W związku z tym, że większość z Nas pochodzi z Bielska Podlaskiego  to od grudnia 2005r. przynieśliśmy się do sali udostępnionej przez firmę AFOR znajdującej się na ulicy Studziwodzkiej 41. Wyremontowaliśmy ją - teraz jest ułożona nowa podłoga w różowym kolorze "POP ART" i zainstalowane na jednej ze ścian profesjonalne  lustra. Tutaj ćwiczymy do chwili obecnej.
    Nasze grupy nazwaliśmy: REVOLT, MINI REVOLT i Tańczące Gwiazdki.
Od wiosny 2006 roku zaczeliśmy pokazywać swoje umiejętności taneczne na imprezach lokalnych (Dobromil, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Białystok, Brańsk, Ełk, Siedlce) i międzynarodowych (Wasiłków, Bielsk Podlaski, Hajnówka). Na początek był bardzo duży stres! A teraz z pokazów mamy satysfakcję i radość...