Studio tańca Revolt - Abcfitness s.c.
Szkoła tańca i rekreacji ruchowej. Placówka oświatowo-wychowawcza oferuje zajęcia z tańca dla dzieci, hip-hopu, aerobiku, pilatesu, latino solo, Belly Dance, tańca weselnego!
dla dzieci
dla młodzieży
Dance Aerobik
Pilates
Kick & Burn
Latino solo
Belly Dance
dla Nowożeńców
dla szkół
dla firm / urzędów
kurs tańca dla grup zorganizowanych
Pokazy
wynajem sali
taniec towarzyski

 Tanec towarzyski dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat - szanowni rodzice pomyślcie o przyszłości Waszych dzieci!!! Minie szybko czas, a już będzie bal gimnazjalny, studniówka lub zostaniecie zaproszeni na wesele, a Wasze dziecko nie potrafi wyjść i zatańczyć w parze! Każdy myśli, że przydzie do mnie na zajęcia i naucy się tańczyć w tydzień przed własnym weselem, dla niektórych to czysty horror, że trzeba iść na imprezę i trzeba tam zatańczyć.
Od 2005 roku układam choreografie do pierwszego tańca, widzę jakie problemy mają młodzi ludzie (nie mówiąć o ich rodzicach!!! którzy przychodzą uczyć się tańczyć, aby nie przynieść wstydu swoim dzieciom). Wszystko jest w Waszych rękach, jak teraz zdecydujecie się przyprowadzić Wasze dziecko, nawet jeżeli zrezygnuje,  to wy będziecie mogli z dumą powiedzieć w przyszłości że próbowaliście!!! Mało? Taniec oprócz tego: Jest delikatnym i gruntownym sposobem na gimnastykowanie ciała, rozwija koordynacje ruchową, Taniec Towarzyski zapewnia dobrą sylwetką, uczy obycia towarzyskiego, jest umiejętnością cenioną w towarzystwie i najważnejsze -  rozwija pewność i wiarę w siebie!

Jeżeli nie dziecko, to zawsze zapraszam na zajęcia małżeństwa - jest to świetna terapia dla ciała i duszy - kiedy ostatnio patrzyliście sobie namiętnie w oczy? Kiedy ostatnio trzymał Wasz partner/mąż czule za rękę?Taniec towarzyski - użytkowy jest jednym z niewielu hobby, które pary lub przyjaciele mogą uprawiać razem

Kurs Tańca Towarzyskiego - użytkowego dla młodzieży i dorosłych

(czyli jak nie stać pod ścianą na zabawie weselnej lub studniówce). W programmie - kroki disco w parach, walca (angielskiego i wiedeńskiego), podstawowe kroki salsy, cza-czy, Rock-&Rolla i t.p. Na zajeciach obowiązuje zmiana obuwia dla Panów - pantofle, dla Pań - pantofelki na obcasach.
Grupy zbieramy dwa razy w sezonie:
we wrzesieniu - start zajęć jak zgłosi się 5 par!
w styczniu/lutym - start j/w :) ale ta grupa nie zawsze jest.
Planujemy w tym roku również nabory do grupy kontynuacje (dla osób które już kiedyś do Nas uczęszczali i chcieliby sobie potańczyć na wyższym poziomie zaawansowania) - start zajęć jak zgłosi się min. 5 par.
Zapraszamy do zapisów via tel/sms: 506 623 225
 

Zajęcia prowadzi Instruktor Wicemistrzyni Syberii i Dalekiego Wschodu w Tańcach Towarzyskich z wieloletnim stażem.